Poppers Nedir 

POPPERSTR

Poppers kullanımı, boğaz ve anüs gibi istemsiz düz kaslar üzerinde gevşeme etkisine sahiptir. Poppers avrupa ülkelerinde çok fazla satışı olan bir ilaçtır. İçerik olarak İzoamil Nitrit , İzopentil Nitrit , Amil Nitrit gibi maddeler kullanılmaktadır. Peki bu maddeler ne işe yarar ; Bu maddeler ve bir kaç karışım ile Poppers keşfedilmiştir. Kan akışını arttırır ve Sfinkter Kaslarınızı gevşetir bu sayede Anal ve Oral sex esnasında sizlere kolaylık ve zevk almanızı sağlar.

Poppers Nasıl Kullanılır 

Poppers’ı oda kokusu olarak veya direkt olarak şişeden burnunuza temas ettirmeden koklayarak etkisini göstermeye başlar. Direkt olarak kokladığınızda anlık bir doping etkisi ile karşı karşıya kalırsınız ve etkisi uzun sürmez. Oda kokusu olarak kullanıldığında ise etkisi uzun sürer çünkü odaya yayılan kokuyu her nefeste ciğerlerinize çekmiş olursunuz ve bu da etkisini devamlı sizlere gösterir. 

POPPERSTR POPPERS NEDİR, POPPERS NASIL KULLANILIR, POPPERS YAN ETKİLERİ NELERDİR.

En Etkili Poppers Nedir 

Bu tamamen kullanım ve bünye alakalıdır aslında ama kullanıcılar için Amil Nitrit aromalı Poppers’lar çok daha fazla tercih edilmiştir.  

Kendiniz İçin Uygun Poppers Hangisi

Poppers serileri çok fazla ürün çıkartmaktadır. Örneğin bir markanın 7 8 çeşit farklı aromalı ve farklı ml de ürünleri vardır. Eğer yeni başlıyorsanız Black serileri sizler için biraz daha sert olabilir. Başlangıç Poppers’ı olarak sizlere her ml de uygun ürünü tavsiye edeceğiz.

Yeni Başlayanlar İçin Poppers Önerisi 

Poppers etkili içeriklere sahip olduğu için baş ağrısı kusma vb. gibi yan etkiler yapabilir. Bünye ile ilgili bir durum olduğu için bünyeniz hemen kabul etmeyebilir. Bu sebeple öncelikle orta sertlikte ürün tercih etmeniz gerekir. Örneğin 10 Ml poppers olarak Hulk , Rush, Jungle juice Platinum olabilir. Bu markalar diğer poppers’lara göre bir tık daha düşük etkidedir ve sizleri yormaz. 

Uzun Zamandır Poppers Kullananlar İçin 

Uzun süredir poppers kullanıyorsanız kendinize uygun poppers’ı bulmuş olmanız gerekir. Tabikide her ay yeni bir ürün çıktığı için kafalar karışıyor. Ama belli markalar var ki vazgeçilmez. Örneğin Amsterdam serisi her farklı içeriğinin kullanıcısı olan bir Poppers markasıdır. Amsterdam ile birlikte üst sıralarda Rush serisi yer almaktadır. Bu iki marka Poppers piyasasının en üst sıralarında yer almakta. İçerikleri çok etkilidir ve parasını sonuna kadar haketmektedir. 

Poppers Amsterdam

Gelin hep beraber diğer markaları inceleyelim ve en çok tercih edilen aromalarına bakalım. AMSTERDAM serisinden bahsetmiştik Amsterdam Pink , Amsterdam Special , Amsterdam Black gibi modelleri bulunmaktadır. 10 Ml , 24 Ml ve 30 Ml leri vardır. Örneğin ; 

Amsterdam Pink 24 Ml Poppers içerik olarak Propil Nitrit karışımlı bir ilaçtır. Amsterdam serisi genellikle cam şişe içerisinde satışa sunulmaktadır. 

Amsterdam Black 24 Ml Amil Nitrit karışımlı bir ilaçtır. Bu seri çok etkilidir yeni başlayanlar için önerilmez. Cam şişe içerisinde satışa sunulmaktadır.

Poppers Rush 

Poppers Rush serisinin 10 dan fazla çeşiti bulunmaktadır. Bunlardan bazıları ; 

Poppers Rush 40. Yıl Özel Seri Cam Şişe 

Poppers Super Rush 24 Ml Cam Şişe 

Poppers Rush Ultra Strong Cam Şişe 

Poppers Super Rush Black 24 Ml Cam Şişe 

Poppers Jungle Juice 

Jungle Juice Platinum 24 Ml Cam Şişe 

Jungle Juice Black Label 30 Ml Cam Şişe 

Jungle Juice Gold Label 24 Ml Cam Şişe 

Poppers Amyl 

Amyl Titanium 24 Ml Cam Şişe 

Amyl Pocket 30 Ml Aluminum Şişe 

Amyl Long 24 Ml Cam Şişe 

Amyl Black 24 Ml Cam Şişe 

Poppers Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Kesinlikle kullanım esnasında cildinize temas ettirmeyin. Cilt yaralanmaları ve yanmaları meydana gelir. 
  • Göz ile temas ettiği anda hemen yıkayıp hastahaneye gitmeniz gerekir.
  • Sıcak ortamda bulundurmayın.
  • Kan basıncınızın tehlikeli bir düzeye düşmesine neden olabilirler. tansiyon ilacı kullanıyorsanız veya Viagra kullanıyorsanız bunları almamalısınız.
  • Alkol ile alınması riskleri arttırabilir.
  • Son derece yanıcı bir madde olduğu için ateş ile yaklaşmayın.
  • Yutma durumunda ölümle sonuçlanabilir. Poppers yutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir